
Miętowa Kraina wyprawka dla dziecka 18-elementowa





Opis
Gotowa wyprawka dla maluszka. Wybierz interesujące Cię elementy!
Cena podstawowa obejmuje pościel z wypełnieniem w wybranym rozmiarze. (Jeżeli zależy Ci na osobno poszewkach i pościeli, napisz nam w uwagach przy zamówieniu!)
1) Poszwa
2) Poszewka
3) Biała kołderka
4) Biała podusia
5) Kokon
6) Rożek
7) Ochraniacz na szczebelki
8) Kocyk i podusia 50cmx70cm
9) Łóżeczko z drewna sosnowego
10) Materac piankowy
Łóżeczko z drewna sosnowego białe:
W procesie produkcji stosowane są wyłącznie nietoksyczne i ekologiczne materiały bezpieczne dla dziecka . Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i komfort dziecka . Lakierowane wodnymi lakierami eko .
Łóżeczko posiada atesty Państwowego Zakładu Higieny i Instytutu Technologii Drewna .
Łóżeczko spełnia polskie i europejskie normy bezpieczeństwa EN 716-1
Funkcjonalność:
- trzy poziomy regulacji wysokości dna
- dwa wyjmowane szczebelki
Wymiary : 120x60 cm
Dostępna kolorystyka : biały
Materac piankowy:
Materac jest wykonany z pianki poliuretanowej , która zapewnia dobrą wentylację
i komfort użytkowania .
Pianka posiada certyfikat EkoTex standard 100 .
Pokrycie zostało uszyte z białej tkaniny 100 % bawełnianej posiadającej certyfikat
EkoTex standard 100 klasa I .
Wymiar : 120 cm x 60 cm x 6 cm
BALDACHIM + STELAŻ
Baldachimy uszyte są z delikatnego białego woalu wykończone tkaniną bawełnianą 100 % . Baldachim moskitiera stwarza zaciszną atmosferę wewnątrz łóżeczka i chroni dziecko przed owadami .
Tkanina : bawełna 100 %
Woal : poliester 100 %
Rozmiar : 155 x 300 cm
Ochraniacz: (6 poduszeczek)
Ochraniacz do łóżeczka zabezpiecza dziecko przed uderzeniem o szczebelki i stwarza zaciszną atmosferę . Jest jednocześnie ciekawą dekoracją łóżeczka i uzupełnia wystrój pokoiku .
Uszyty z tkaniny 100 % bawełnianej i antyalergicznej włókniny silikonowanej posiadającej certyfikat Oeko-Tex
Do łóżeczka mocowane za pomocą długich troczków .
Można je prać w pralce i prasować bez ryzyka zniszczenia .
Tkanina : 100% bawełna
Wypełnienie : 100% poliester certyfikowany
Kokon:
Przez pierwsze miesiące życia dziecka należy zapewnić mu podczas snu przede wszystkim bezpieczeństwo. Kokon niemowlęcy Puchatek Baby przeznaczony jest dla dzieci do około 6 miesiąca życia. Wykonany jest m.in z fantastycznego materiału velvet oraz 100% bawełny. Jest antyalergiczny i zapewnia bardzo dobry i wygodny sen.
Wymiary:
Zewnętrzne: 85 cm x 45 cm
Wewnętrzne: 70 cm x 35 cm
Rożek:
76cmx76cm
Rożek został wykonany z tkaniny 100 % bawełnianej oraz antyalergicznej włókniny silikonowanej posiadających certyfikat Oeko-Tex .
Kołdra i poduszka biała
Bawełna 100%
Wszystkie nasze produkty szyte są pod zamówienie klienta. Kupując u nas masz pewność, że produkt uszyty jest dla Ciebie i nie zalega miesiącami w magazynie.
Kołderki i poduszki uszyte są z wysokiej jakości białej certyfikowanej tkaniny bawełnianej 100%. Dzięki temu są delikatne i przyjemne w dotyku. Wypełnienie to silikonowana włóknina poliestrowa posiadająca certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasa I.
Kołderki są mięciutkie, puszyste i sprężyste. Zapewniają swobodny przepływ powietrza. Nie doprowadzają do przegrzania organizmu zapewniając zdrowy, spokojny sen.
Można je prać i suszyć mechanicznie.
Poszwa i poszewka:
Pościel uszyta z najwyższej jakości bawełny 100% posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasa I jest miła i przyjemna w dotyku , nie podrażnia delikatnej skóry dziecka .Wypełnienie ochraniaczy to silikonowane włókna poliestrowe posiadające certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasa I .
MATOKOJEC:
Kochani, tylko u Nas dostępna mata/kojec 2 w 1. Po co kupować podwójnie? Dzięki ładnie ukrytemu sznureczkowi w 5 sekund można z maty zrobić kojec i ... na spokojnie napić się kawy :)
Nasze Mato-kojce wykonane są ze 100% bawełny, obszyte śliczną falbanką. Wypełnione włóknami poliestrowymi silikonowanymi. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, nie ma tego czego szukasz? Napisz, podeślij wzór, a my uszyjemy!
Wymiary:
Mata - po rozłożeniu 140 cm
Kojec - po złożeniu 80 cm (wielkość środka)
Poduszeczki przytulanki gratis :)
Dlaczego warto kupić matę?
- Bezpieczne miejsce do zabawy
- Dziecko ćwiczy przekręcanie się z plecków na brzuszek
- Można ją zabrać np. do znajomych i nie martwić się o to czy dziecko przez przypadek nie zrobi sobie krzywdy
- Daje rodzicom chwilę na napicie się np. kawy nie narażając dziecko na niebezpieczeństwo
Dlaczego warto kupić kojec?
- Stanowi odgrodzenie dziecka od niebezpiecznej przestrzeni ale pozwala na zabawę i pozostanie w zasięgu wzroku rodzica
- Służy w nagłych przypadkach (gotowanie obiadu, szybkie umycie podłóg)
- Uczy dziecko samodzielnej zabawy
- Idealne dla ruchliwych maluszków
- Jest mobilny :)
Prześcieradło z gumką białe:
Prześcieradła z gumką uszyte są z najwyższej jakości bawełny 100% posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasa I . Są miłe i przyjemne w dotyku , nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Wszyta gumka umożliwia łatwe i wygodne założenie na materac .